آنلاین:    بازدید کل: 8187
درباره ماتماس با ما عضویتدریافت فایل از کاربران
صفحه اصلی
  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ٣ شوال ١٤٤٢
  درباره ما

  بسم الله الرحمن الرحیم

  و از مومنان مردانی هستند که صادقانه بر عهد خویش با خداوند پایبند ماندند و گروهی از ایشان به شهادت رسیدند و گروهی در انتظار تقدیر الهی منتظر میمانند تا پروردگارشان چه بخواهد .....

  ان زور که شعله های جنگ و جهاد فرو نشسته و باب شهادت بسته شد با خویش عهد کردیم دست ازدامن شفاعت یاران شهید نکشیم واگر همراهی با این قافله نصیبمان نشده از شفاعت یاران محروم نگردیم. و اینک در پیچ و خم زندگی از مرام و یاد ایشان فاصله ها گرفته ایم.

  باید یادها را یاد آوریم و خاطرات را بهخاطر آوریم تا با یاد آوری شان رنگ و بوی آن ایام پاک را بگیریم و عهد و پیمان را تجدید نماییم تا در راه و هدف هایمان از راه شهدا فاصله نگیرد و خدای نخواسته شرمنده یاران شهید و سر افکنده صحرای محشر نشویم.

  سایت 408 تلاشی است به منظور یاد آوری یاران سفر کرده و ایام باصفای هم نفسی با بهترین بندگان خدا تا انسان بودن از یادمان نرود و صفای آن ایام را به خاطر آوریم و خاطرات را ذکر کنیم تا در تاریخ بماند و این میراث را به فرزندانمان انتقال دهیم.

  یاران را یاد کنیم و در این وا نفسای آخر الزمانی یکدیگر را یار باشیم و در مسیر نورانی کربلاییان همراه و کمک یکدیگر باشیم. این سایت متعلق به همه شما رزمندگان و تمامی دلدادگان شهدا است. با ارسال عکس های خویش و نگارش خاطرات زیبای خود این مجموعه را کامل و پویا نمایید.

  نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هم چراغ راه مان خواهد بود....

  مسابقهثبت نام در مسابقه

  طرا حی سایت - سایت ساز آنلاینطرا حی سایت - سایت ساز آنلاین